Zakończenie akcji "Tydzień z Patronką"
Zakończyliśmy Tydzień z Patronką - od poniedziałku do czwartku w naszej szkole odbywały się akcje promujące naszą Patronkę, Marię Skłodowską-Curie. Uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat badaczki, rozwiązywali chemiczne zagadki, obserwowali doświadczenia.
W wydarzenie zaangażowana była cała szkolna społeczność. Dziękujemy p. Małgorzacie Pukowskiej za zaproszenie do szkoły grupy "Zaalektryzowani" oraz za przygotowanie uczennic klas siódmych do pokazów chemicznych dla najmłodszych. Serdeczne podziękowania należą się naszym siódmoklasistkom - Milenie Wosieckiej, Nataszy Gramsch z 7A oraz Kai Knop z 7B. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania! Wyrazy wdzięczności należą się też Samorządowi Uczniowskiemu oraz p. Paulinie Janiszewskiej za zorganizowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego "Kobiety, które zmieniły świat", dziękujemy jury, które wcale nie miało łatwego zadania - ocena 50 prac to nie lada wyczyn! Dziękujemy również wychowawcom i nauczycielom za współpracę przy pozostałych wydarzeniach.
Mamy nadzieję, że dzięki wszystkim atrakcjom nasi uczniowie lepiej poznali sylwetkę naszej Patronki i zrozumieli, że nauki ścisłe nie są takie straszne Fizyka i chemia są fascynującymi dziedzinami, dzięki którym lepiej poznajemy mechanizmy funkcjonowania świata wokół nas. Liczymy na to, że wśród naszych uczniów kryją się talenty na miarę Marii Skłodowskiej-Curie.
Koordynator akcji: Aleksandra Staniewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!