„Klub Odkrywców Książek”
Gratulacje dla wszystkich uczestników akcji „Klub Odkrywców Książek”! Bardzo się cieszę, że tak wiele osób podjęło wyzwanie
i z sukcesem je ukończyło. Otrzymane dzisiaj dyplomy i upominki
są dowodem waszego zaangażowania i miłości do literatury. Dziękuję
za waszą wytrwałość i pasję. Trzymam kciuki za tych, którzy wciąż pracują nad ukończeniem akcji. Pamiętajcie, że każdy ma swoje tempo czytania. Upominki będą czekały na was w bibliotece. Życzę dalszych sukcesów w odkrywaniu świata książek i do zobaczenia w bibliotece.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!