4A i akcja "Żywa flaga"
Żywa Flaga z okazji Święta Niepodległości!
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu — Żywej Fladze, która upamiętnia Święto 11 Listopada
Uroczystość odbyła się na Placu Jana Pawła II w Zgierzu pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza
W wydarzeniu wzięła udział klasa 4A wraz z nauczycielami:
Sebastianem Ostrowskim
Pauliną Kaźmierską
To była piękna lekcja patriotyzmu i wspólnego świętowania
#ŚwiętoNiepodległości #ŻywaFlaga #Zgierz #Patriotyzm #Klasa4A


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!