Dzień Ziemi
22 kwietnia 2026 r., w ramach obchodów Dnia Ziemi, nasi uczniowie wzięli udział w XI edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Z zaangażowaniem i ogromną energią ruszyli do działania, porządkując teren wokół szkoły oraz wyznaczone miejsca w naszej okolicy. To była świetna lekcja odpowiedzialności, troski o środowisko i współpracy.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za aktywny udział i piękną postawę. Razem dbamy o naszą planetę każdego dnia, nie tylko od święta .


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!