Apel wielkanocny
W dniu 1 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Zgierzu odbył się uroczysty apel wielkanocny pt. " Bo jak śmierć - potężna jest miłość". Celem wydarzenia była zaduma nad cierpieniem Jezusa Chrystusa oraz refleksja nad wartościami takimi jak miłość i poświęcenie. Uczniowie przygotowali poruszającą część artystyczną, w której przedstawili wydarzenia z Męki Pańskiej. Oprawa muzyczna naszego szkolnego chóru i odpowiednia scenografia podkreśliły wyjątkowy charakter uroczystości.
Apel został przygotowany przez społeczność uczniowską oraz nauczycieli: p. Renatę Gieragę, Małgorzatę Pukowską, Piotra Jóźwiaka, Ewę Palmowską, Katarzynę Piechotę-Łuczak, Annę Rosiak, Małgorzatę Miklas.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!