Logo Szkoły Podstawowej nr 10 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu

Staszicowski Konkurs Pieśni Patriotycznej

Ocena 0/5

10.11. odbył się finałowy występ nagrodzonych uczestników konkursu organizowanego przez Staszic Zgierz . Naszą szkołę reprezentowała klasa 2b, która po piątkowych przesłuchaniach zdobyła 2 miejsce w kategorii klas I-III.
Uczniowie z dumą wykonali utwór "Kocham Wolność" Chłopców z Placu Broni.
I LO im S. Staszica dziękujemy za pięknie wyśpiewaną lekcję patriotyzmu.
Opiekun: Aleksandra Zientarska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności