Mistrzostwa Zgierza w piłce nożnej
Dnia 7 maja 2025 roku na obiektach MOSiR w Zgierzu, pod balonem piłkarskim, odbyły się Mistrzostwa Zgierza w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu miasta Zgierza. Zawody rozegrano na sztucznej murawie w systemie grupowym, a następnie pucharowym.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:
Alexander Rajski
Leon Mańkowski
Julian Łacwik
Alan Krawczyk
Aleksander Okoński
Wiktor Mirecki
Mateusz Czapliński
Jakub Kret
Daniel Kałuża
Nasi zawodnicy wykazali zaangażowaniem, wolą walki oraz sportową postawą. Drużyna zaprezentowała wysoki poziom umiejętności technicznych i zaciętą rywalizacją w każdym meczu.
Zespół zakończył zawody na V miejscu, zdobywając cenne doświadczenie i prezentując ducha fair play. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!