Dary wiosny
Uczniowie klas 5a i 8b przygotowali wyjątkowe, wiosenne przysmaki, które cieszyły oko i podniebienie!
Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie kawiarenki
Zebrane środki zostaną przeznaczone na nagrody oraz inicjatywy realizowane przez Samorząd Uczniowski.
Dziękujemy!
I. Śleboda & P. Janiszewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!